Akrediteeritud labor
K022 - kalibreerimislabor
L286 - katselabor

Objektis tehtavad elektrimõõtmised võimaldavad teil kindlaks määrata seadme elektriliste parameetrite arvväärtused. Elektrikatsete eesmärk on kindlaks teha seadmete töökindlus erinevates olukordades, aga ka mehaaniline ja elektriline tugevus ning üksikud elemendid ja seadmed üldiselt.

Meie juures saate täieliku valiku teenuseid. Siin on nimekiri peamistest elektri mõõtmise ja elektrilabori elektritestide tüüpidest:

Elektripaigaldiste auditi aluseks olevad mõõtmised ja katsed

Töökeskkonna füüsiliste faktorite mõõtmine

Kalibreerimine

Mille jaoks?

Mõelgem mõne punkti kohta üksikasjalikumalt. Miks peame mõõtma vooluahela olemasolu ja maanduselektroodi ja maandusjuhtme vahelist üleminekutakistust, mõõtma maandussilmuse takistust, kontrollima maandusseadmete seisukorda ja mõõtma ka faasinull-silmust?

Esiteks on seda elektripaigaldist hooldavate või kasutavate töötajate turvalisus. Maandus on töötajate elektrilöögi eest kaitsmise üks olulisemaid elemente. Teiseks, kui maandamisel on kõrge üleminekutakistus, võib see põhjustada tulekahju.

Elektrijuhtmete mõõtmine on iga ettevõtte jaoks väga oluline punkt, sest statistika kohaselt põhjustab üle 50% tulekahjudest just elektririkkeid. Pidage meeles, mida nad uudistes ütlesid - oli tulekahju, eksperdid usuvad, et põhjuseks on juhtmestiku viga ja selliseid näiteid on palju.

Elektrilabor

Elektrilabori teenused aitavad vältida maandusprobleeme ja ennetada ebameeldivaid tagajärgi, mis võivad tekkida, kui neid kontrolle ei tehta õigeaegselt.

Kaabli isolatsioonitakistuse mõõtmine on iga ettevõtte jaoks samuti väga oluline. Nõus, katkise isolatsiooni kaabli asendamiseks on lihtsam ja odavam valmistuda kui seda teha pärast selle purunemist. Veelgi enam, kaabel tõrkub reeglina kõige ebasobival hetkel - öösel, puhkusel, 40-kraadises pakkas. Lisaks on vaja seadmete töö võimalikult kiiresti taastada, kuna see võib põhjustada tõsiseid kaotusi. Kui on teada, et kaabel on hakanud halvenema, saate selle aeglaselt asendamiseks ette valmistada, mis säästab parandustöödest - kiireloomuliste taastamistööde kulud on alati suuremad.

Kontaktide mööduvate takistuste mõõtmine on väga oluline töö, mis aitab tuvastada kontaktide rikke. See on ohtlik, kuna kohas, kus on üleminekutakistus, toimub kuumutamine, mis võib põhjustada probleeme. Lisaks tuleohule on ka kontaktide keevitamise oht, s.t. Kontakte ei saa avada. Mida see võib viia, pole mõtet öelda. Lisaks võib ebastabiilne pinge põhjustada probleeme seadmetega, mis saavad nende kontaktide kaudu toidet.

Lisaks eeltoodule saab meie ettevõte pakkuda energiaauditi teenuseid. Selle auditi tulemus on energiapass ja energiavarustussüsteemide tõhususe parandamiseks mõeldud meetmeprogramm, mis antakse välja auditi lõppedes.

Asukohad:

Ehitajate tee 128, Kohtla-Järve

Linda 15F, Jõhvi

Tartu mnt 15, Jõhvi

Vaata kaardil

Tööaeg

E-R (9.00-18.00)
L-P (Suletud)

Võtke meiega ühendust

33 77 710, (+372) 51 27 371

info@avr.ee